Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Būtini slapukai
Įjungti
Statistikos slapukai
Įjungti
Spausdinti

Karjera

Mes – komanda! 

Mūsų komanda yra mūsų veiklos pamatas, todėl kuriame aplinką, įgalinančią siekti tiek asmeninių, tiek bendrų tikslų. Skatiname iniciatyvumą, vertiname kūrybišką ir sumanias idėjas, padedame jas realizuoti. Veiklumas –  mūsų komandos DNR. Vertiname patirtį ir ja dalinamės tarpusavyje. Palaikome drąsą keistis, tobulėti, siekti naujovių.  

Mes – už švarų Vilnių! 

Kasdien rūpinamės komunalinių atliekų išvežimu laiku ir bendro naudojimo konteinerių tvarkinga aplainka.  Atliekų tvarkymo infrastruktūroje vertiname profesionalumą, siekiame Vilniui ir vilniečiams užtikrinti nenutrūkstamas ir kokybiškas paslaugas.  

Mes – už žalią Vilnių!  

Kad mūsų mieste būtų sveika ir jauku gyventi, o sostinė galėtų didžiuotis žaliomis erdvėmis, mes organizuojame ir palaikome visuomenines aplinkosaugos iniciatyvas. Puoselėjame bendruomeniškumą –  dalyvaujame aplinkos švarinimo, taršos mažinimo, fizinio judumo akcijose.  

Mes – už sąmoningą vilnietį!  

Skatiname miestiečius būti pilietiškais ir atsakingais, rūpintis mūsų miesto aplinka.  Vykdome edukaciją, skatiname atliekas rūšiuoti, atsakingai tvarkyti, mažinti jų kiekį. Esame atviri klientų ir partnerių naujoms idėjoms bei pasiūlymams.  

Mes – už tvarų rytojų!

Daugkartinis atliekų panaudojimas ir jų perdirbimas – mūsų propaguojami komunalinių atliekų tvarkymo prioritetai, nes mes tikime žiedinės ekonomikos kuriama verte aplinkai ir žmonijai. Siekiame suburti kuo daugiau gyventojų, gamintojų, prekybininkų, atliekų vežėjų ir tvarkytojų, kad bendromis pastangomis kurtume pažangią atliekų tvarkymo kultūrą. 

 

Šiuo metu prie VASA komandos kviečiame prisijungti:

Klientų aptarnavimo skyriaus konsultantą (ę)

Duomenų tvarkymo specialistą (ę)

 

SĮ „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ kandidatų į darbuotojus asmens duomenis renka ir tvarko laikydamasis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Europos parlamento ir tarybos reglamento (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) (toliau – „BDAR“), kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų, gairių ir rekomendacijų. Norėdami sužinoti daugiau, atidžiai perskaitykite šį pranešimą.


 

Naujienų prenumerata
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir naujausią informaciją gausite tiesiai į savo el. pašto dėžutę.