Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Spausdinti

Kaip tvarkyti atliekas, kad prie konteinerių būtų švaru?

 

Švara ir tvarka prie atliekų konteinerių ir bendruose kiemuose priklauso ne tik nuo atliekų vežėjų darbo ir atliekų tvarkymo kontrolės, bet ir nuo pačių gyventojų. 

Kas mėnesį mūsų kontrolieriai atlieka apie 10 tūkst. patikrų: tikriname ne tik atliekų vežėjų darbo kokybę, bet ir kaip savo atliekas tvarko jų savininkai – miestiečiai. 

Dėkojame visiems, kurie atsakingai ir tinkamai tvarko savo atliekas, rūpinasi savo kiemo ir miesto švara.

 

 

 

KĄ DARYTI, KAD PRIE KONTEINERIŲ BŪTŲ ŠVARU IR TVARKINGA

  • KONTEINERIŲ AIKŠTELĖSE NEPALIKITE JOKIŲ ATLIEKŲ!
  • Uždarykite konteinerių dangčius, kad paukščiai ir gyvūnai neišnešiotų atliekų.
  • Rūšiuokite atliekas ir naudokitės konteineriais pagal jų paskirtį.
  • Birias atliekas (maisto ar kitas) sudėkite į maišus ir juos užriškite prieš išmesdami, kad jos nepasklistų, neišsibarstytų aplink konteinerius.
  • Didelių gabaritų atliekas, padangas, remonto liekanas ir kt. priduokite į šių atliekų surinkimo aikšteles arba užsakykite jų išvežimą iš namų, TAČIAU JOKIU BŪDU NEPALIKITE jų prie konteinerių ar kieme.
  • Žaliąsias atliekas (medžių ir krūmų šakas, augalų liekanas) išvežkite į jų surinkimo aikšteles patys arba užsakykite išvežimą, kompostuokite, jei tik turite tokią galimybę.
  • Neužstatykite privažiavimo prie konteinerių.
  • Atsakingai pirkite ir vartokite – tik tiek, kiek tikrai reikia.

 

Jei pastebėjote perpildytą mišrių atliekų konteinerį – praneškite mums – SĮ „VASA“ tel. 19118, +370 650 04 949, el. p. [email protected], www.sivasa.lt

Jei perpildytas atliekų rūšiavimui skirtas konteineris (stiklo, popieriaus, plastiko pakuočių) – kreipkitės į šių atliekų vežėjus:

UAB „ECOSERVICE“, tel. +370 687 44 444, www.ecoservice.lt

  • Antakalnio, Naujosios Vilnios, Verkių, Fabijoniškių seniūnijos, šiaurinės Žirmūnų ir Šnipiškių, Pašilaičių, Justiniškių, Šeškinės, Viršuliškių, Karoliniškių, Pilaitės, Lazdynų seniūnijos.

UAB „EKONOVUS“, tel. +370 700 77 046, www.ekonovus.lt

  • Senamiesčio, Naujamiesčio, Žvėryno, pietinė Šnipiškių ir Žirmūnų seniūnijų dalis ir šiaurinė Vilkpėdės, Naujininkų, Panerių, Grigiškių seniūnijos, pietinė Rasų seniūnijos dalis ir pietinė Vilkpėdės seniūnijos dalis.

Daugiau informacijos apie pakuočių atliekų tvarkymą

 

Naujienų prenumerata
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir naujausią informaciją gausite tiesiai į savo el. pašto dėžutę.