Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Spausdinti

Judame greičiau, daugiau, darniau

Mūsų kontrolierių darbo arsenalas papildytas ekologiška transporto priemone. Turime pirmąjį paspirtuką, kurį mūsų kontrolieriai pradėjo „jaukintis“ važinėdami sostinės gatvėse ir kiemuose. Paspirtukas nupirktas ne dėl pramogos, juo važiuoti – iš tiesų smagu, bet svarbiau yra jo teikiama nauda.

VASA kontrolieriai, tikrindami mišrių buitinių atliekų surinkimo kokybę konteinerių aikštėse miesto teritorijoje, kasdien nuvažiuoja po maždaug 130 km. Per dieną jie patikrina po 70–80 tokių aikštelių įvairiuose sostinės rajonuose.

Taigi, nemažai savo darbo laiko jiems tenka praleisti automobiliuose. Kartais tikru iššūkiu tampa grūstys gatvėse, pravažiavimas siauruose daugiabučių namų kiemuose.

Centrinėje miesto dalyje, senamiestyje bei miegamuosiuose rajonuose, kur mišrių atliekų aikštelių tankis yra ypač didelis, transporto judėjimas intensyvus, o automobilių stovėjimo vietų nėra daug, paspirtukas – puiki priemonė, palengvinanti užduočių vykdymą. Juo kontrolierius gali apvažiuoti gerokai greičiau ir daugiau stebimų vietų, nei tai padarytų važiuodamas automobiliu ar eidamas pėsčiomis.

Be to, važiuodami paspirtukais mieste mažiname transporto grūstis, oro taršą, turime daugiau galimybių judėti lauke.

Naujienų prenumerata
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir naujausią informaciją gausite tiesiai į savo el. pašto dėžutę.