Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Daugiau informacijos

Spausdinti

Pakuočių atliekų ir antrinių žaliavų išvežimo grafikai

ATLIEKŲ TVARKYMAS IR ATSAKOMYBĖS

SĮ „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ vykdo mišrių komunalinių atliekų tvarkymo kokybės kontrolę ir sistemos administravimą.

Gamintojų ir importuotojų organizacijos (GIO) yra atsakingos už rūšiuojamų komunalinių atliekų (antrinių žaliavų ir pakuočių atliekų) surinkimą, vežimą, perdirbimą, sistemos administravimą ir finansavimą (www.gia.lt, www.atliekos.lt).

Įsigydami įvairias prekes gyventojai sumoka į kainą įskaičiuotą užstatą už vienkartinę prekių pakuotę. Todėl pakuočių atliekų surinkimas iš gyventojų yra NEMOKAMAS.

 

KODĖL VERTA MAŽINTI MIŠRIAS ATLIEKAS JAS RŪŠIUOJANT

Gyventojai, rūšiuojantys buityje susidarančias atliekas, mažina mišrių atliekų kiekį, t. y. mažina aplinkos taršą ir išlaidas už mišrių atliekų tvarkymą. Informacija apie atliekų rūšiavimą – svetainėje.

 

KUR GALIMA ĮSIGYTI ANTRINIŲ ŽALIAVŲ IR PAKUOČIŲ ATLIEKOMS SKIRTUS KONTEINERIUS

Vilniaus miesto savivaldybės lėšomis įsigytus antrinių žaliavų (popieriaus, plastiko) konteinerius privačių namų gyventojams NEMOKAMAI dalina atliekų vežėjai.

Privačių namų gyventojai gali užsisakyti popieriaus ir plastiko konteinerius, kreipdamiesi į vežėjus tiesiogiai pagal jų aptarnavimo teritorijas:

UAB „Ecoservice“: šiaurinė miesto dalis – Verkių, Fabijoniškių seniūnijos, šiaurinės Žirmūnų ir Šnipiškių seniūnijų dalys. Daugiau informacijos jų svetainėje.

www.ecoservice.lt

UAB „Ecoservice“: rytinio miesto dalis – Antakalnio, Naujosios Vilnios seniūnijos ir šiaurinė Rasų seniūnijos dalis. Daugiau informacijos jų svetainėje.

www.ecoservice.lt

UAB „Ekonovus“: pietinė miesto dalis – Naujininkų, Panerių, Grigiškių seniūnijos, pietinė Rasų seniūnijos dalis ir pietinė Vilkpėdės seniūnijos dalis. Daugiau informacijos jų svetainėje.

www.ekonovus.lt

UAB „Ecoservice“: vakarinė miesto dalis – Pašilaičių, Justiniškių, Šeškinės, Viršuliškių, Karoliniškių, Pilaitės, Lazdynų seniūnijos. Daugiau informacijos jų svetainėje.

www.ecoservice.lt

UAB „Ekonovus“: centrinė miesto dalis Senamiesčio, Naujamiesčio, Žvėryno seniūnijos, pietinė Šnipiškių ir Žirmūnų seniūnijų dalis ir šiaurinė Vilkpėdės seniūnijos dalis. Daugiau informacijos jų svetainėje.

www.ekonovus.lt

 

ANTRINIŲ ŽALIAVŲ IR PAKUOČIŲ ATLIEKŲ IŠVEŽIMO GRAFIKAI

Informacija pateikta pagal atliekų vežėjų iki 2021 m. sausio 8 d. pristatytus duomenis Grafikai bus patikslinti, kai tik vėžėjai pateiks atnaujintus duomenis.

UAB „ECOSERVICEBendro naudojimo konteineriai

UAB „ECOSERVICEIndividualaus naudojimo konteineriai

 

UAB „EKONOVUS Bendro naudojimo konteineriai

UAB „EKONOVUSIndividualaus naudojimo konteineriai

 

KUR KREIPTIS DĖL ANTRINIŲ ŽALIAVŲ IR PAKUOČIŲ ATLIEKŲ IŠVEŽIMO

Kilus poreikiui, būtina kreiptis į antrinių žaliavų ir pakuočių atliekų vežėjus pagal priskirtą teritoriją (www.ekonovus.lt, www.ecoservice.lt):

  • dėl antrinių žaliavų ir pakuočių atliekų surinkimo konteinerių užsakymo,
  • dėl antrinių žaliavų ir pakuočių atliekų iš privačių namų išvežimo grafiko pakeitimo,
  • pastebėjus perkrautus bendro naudojimo antrinių žaliavų ir pakuočių atliekų konteinerius daugiabučių namų kiemuose bei miesto gatvėse,
  • vežėjų pateiktame grafike neradus konkretaus adreso arba pastebėjus aptarnavimo grafiko nesilaikymo atvejus.

Neišsprendus šių klausimų, galima kreiptis į Gamintojų ir importuotojų organizacijas (GIO). Daugiau informacijos apie antrinių žaliavų ir pakuočių atliekų tvarkymą Vilniaus mieste: https://atliekos.lt/miestas/vilniaus-m/paslauga/pakuotes-ir-antrines-zaliavos/

Naujienų prenumerata
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir naujausią informaciją gausite tiesiai į savo el. pašto dėžutę.